Отправить письмо
 
Емейл:*
Текст сообщения:


Логин/Пароль
Вход с помощью
Нет в комьюнити?
Регистрация
Забыли пароль?
16.05.17 9:33

Відкриття 70-го Каннського кінофестивалю 2017 відбудеться 17 травня. Триватиме він до 23 травня включно. 

Відомо, що стартуватиме щорічний кіновестиваль стрічкою Арно Деплешена "Привиди Ізмаїлу". Також серед претендентів на Золоту пальмову гілку є і робота українського режисера Сергія Лозниці "Лагідна".

Дивіться також: Моніка Беллуччі відкриє Каннський фестиваль в ролі ведучої

Повна програма 70-го Каннського кінофестивалб виглядає наступним чином:

Фільм-відкриття: "Привиди Ізмаїла" - Арно Деплешен.

Основний конкурс:

"Нелюбов" - Андрій Звягінцев;
"Гарний час" - Бенні і Джош Сефді;
"Ти ніколи тут не був" - Лінн Ремсі;
"L'amant double" - Франсуа Озон;
"Лагідна" - Сергій Лозниця;
"Місяць Юпітера" - Корнел Мундруцо;
"Вбивство священного оленя" - Йоргос Лантімос;
"Radiance" - Наомі Кавасе;
"Le Redoubtable" - Мішель Хазанавічус;
"Happy End" - Міхаель Ханеке;
"Wonderstruck" - Тодд Хейнс;
"День після" - Хон Сан-су;
"Обдурений" - Софія Коппола;
"Роден" - Жак Дуайон;
"Окча" - Пон Джун-хо;
"120 ударів серця в хвилину" - Робін Кампілло;
"Aus dem Nichts" - Фатіх Акін;
"The Meyrowitz Stories" - Ноа Баумбак.

Програма "Особливий погляд":

"Wind River" - Тейлор Шерідан;
"Барбара" - Матьє Амальрік;
"Дочка квітня" - Мішель Франко;
"Перед тим, як ми зникнемо" - Кійосі Куросава;
"Міст в пустелі" - Сесілія Атан і Валерія Півато;
"Тіснота" - Кантемир Балага;
"Після війни" - Аннаріта Замбрано;
"Ательє" - Лоран Канте;
"Молода жінка" - Леонора Серрано;
"Покидьки" - Мохаммад Расуллуф;
"Природа часу" - Карім Муссау;
"Вестерн" - Валеска Грісбах;
"Out" - Георг Крістоф;
"Красуня і собаки" - Кафер Бен Аніан;
"Щасливчик" - Серхіо Кастелліто;
"Напрями" - Стефан Командария.

"Опівнічні покази":

"Молитва перед заходом" - Жан-Стефан Совер;
"Злочинниця" - Чхве Бен-Гіль;
"Безпощадний" - Пён Сон-Хен.

Спеціальні покази:

"Твін Пікс" (2 перші серії 3-го сезону) - Девід Лінч;
"Камера Клер" - Хон Сан-су;
"Земля обітована" - Юджин Джарекі;
"Напалм" - Клод Ланзманн;
"Sea Sorrow" - Ванесса Редгрейв;
"Демони в раю" - Джуд ратманов;
"Come Swim" (короткометражка) - Крістен Стюарт;
"24 кадру" - Аббас Кіаростамі;
"Carne y arena" (VR короткометражка) - Алехандро Гонсалес Іньярріту;
"Вершина озера" (2 сезон) - Джейн Кемпіон.

Поза конкурсом:

"Як розмовляти з дівчатами на вечірках" - Джон Кемерон Мітчелл;
"Особи, села" - Аньєс Варда;
"Меч безсмертних" - Такаші Мііке.

Дивіться також: Найгірші наряди в історії Каннського кінофестивалю

Джерело: tochka

Ваша думка про новину

Коментарі (0)    Нові | Старі | Найпопулярніші
Показати:  10 50 100
Ваше ім'я: 
Ваш коментар: *
(Для зареєстрованих користувачів)
Новини інших ЗМІ
Завантаження...


Время и Стекло
Pianoбой
Христина Соловій
Тіна Кароль
Ed Sheeran
Весь хит-парад