22 червня, 13:29

Анна Алхім виграла суд у PlayCity й уникла штрафу майже на 5 млн гривень

Обійшла систему.

Джерело: tribuna

Наприкінці 2025 року Анну Алхім оштрафували за рекламу казино. Державне агентство з контролю грального та лотерейного бізнесу в Україні PlayCity висунуло звинувачення у розповсюдженні незаконного контенту і змушувало її сплатити штраф у розмірі 4 800 000 гривень. Але Алхім була б не Алхім, якби не переграла все на свою користь.

До мережі, потрапила інформація, що блогерка виграла суд проти PlayCity. Вона оскаржила рішення Державного агентства України й домоглася скасування багатомільйонного штрафу.

Рішення ухвалив Дніпропетровський окружний адміністративний суд. Засідання відбулося 16 червня 2026 року.

Анна Алхім

Ба більше! Суд постановив PlayCity компенсувати Алхім судовий збір – 16 640 гривень. Наразі це рішення ухвалене судом першої інстанції. Державне агентство ще має право подати апеляцію, тому попкорн не ховаємо.

Нагадаємо, раніше Люкс писав, що в Україні хочуть заборонити показ турецьких серіалів.

Матеріал має винятково інформаційний характер і не містить жодних фінансових порад. Якщо вам потрібні встановлення діагнозу, медична консультація або лікування, зверніться до фахівця.