Дженніфер Лопес вперше відверто розповіла про розлучення: "нема кого звинувачувати, крім себе"
Джей Ло зробила правильні висновки.
Історія кохання Дженніфер Лопес та Бена Аффлека захоплювала уяву десятиліттями. На жаль, вона завершилася після їхнього розлучення, яке було оформлено на початку 2025 року. Після розлучення і Джей Ло, і Бен, здавалося б, товаришували.
Жоден з них не розповідав про розставання. І от, нарешті, Джей Ло зважилась і розповіла про останні 5 років свого життя. Вона описує їх як "хаос" і скаже, що їй довелося усвідомити, що найперше, що їй потрібно, це розібратися в собі. Відновивши стосунки з Беном у 2021 році, Дженніфер розповіла: "Останні п'ять років були абсолютно бурхливими. Останні два роки були свого роду процесом зцілення від того потрясіння, під час якого я по-справжньому пізнала себе. Людина, якою я є сьогодні, настільки відрізняється від тієї, якою я була ще два роки тому, що це просто божевілля!".
Тепер я можу по-справжньому поглянути на своє життя, цінувати його таким, яким воно є, і те, що я для себе створила, і бути по-справжньому щасливою.
Дженніфер відверто визнала, що у важких життєвих ситуаціях провина була з обох сторін. Вона зізналася: "Моє життя вибухнуло в мене в голові. Це сталося через вибір, який я зробила, а також через те, що мені потрібно було багато змінити в собі, але я не розуміла і не усвідомлювала цього. Настає момент, коли все стає таким загадковим і неправильним, що ти просто сидиш на місці… Після мого останнього розлучення я просто сиділа і думала: "Я скасувала свій тур… Я просто подумала: тобі треба, чорт забирай, розібратися в собі. Що з тобою відбувається? Забудь про всіх інших. Тут нікого не звинувачувати, окрім тебе самої".
Нині у неї почався новий розділ життя - її близнюки йдуть до коледжу, а сама Дженніфер живе набагато краще, ніж 5 років тому. "Я побудувала свій маленький будинок мрії у куточку світу, я купила своїм дітям коней, у нас є стайні.
"Цілий рік люди кажуть мені: "О, діти їдуть до коледжу, це буде жахливо". Ні, це буде чудово. Я хочу, щоб вони вийшли туди і робили те, що хочуть. У них є мрії. Є речі, які вони хочуть робити".
Щодо того, чи може "порожнє гніздо" означати, що Джей Ло знову відкрита для побачень, то схоже, що ні. Принаймні, вона нікуди не поспішає.