"Ніби ніколи не існувало": з будинку, де жили принц Гаррі з Меган, приберуть геть усі згадки про них
Інсайдер розповів, як монархія стирає сліди "епохи Гаррі".
Нещодавно у мережі з'явилась нова історія: про котедж Фрогмор – колишній будинок Сассексів. Королівська експертка Емілі Ендрюс нагадала, що покійна королева Єлизавета подарувала цей будинок принцу Гаррі та Меган Маркл на весілля.
Усі очікували, що Сассекси переїдуть до Кенсінгтонського палацу - величезної будівлі, розділеної на квартири. Однак, як стало відомо, стосунки між принцом Вільямом і Гаррі настільки погіршилися, що жоден з братів не хотів жити по сусідству з іншим.
Тож на переобладнання котеджу Фрогмор, який раніше був розділений на п'ять квартир для персоналу, у 2019 році було витрачено 2,4 мільйона фунтів стерлінгів. І от, через три роки після того, як Сассекси звільнили маєток, будь-які сліди їхнього існування будуть знищені! Королівська влада, яка володіє нерухомістю від імені монарха, розглядає плани щодо скасування реконструкції та поділу будинку, щоб здавати його королівському персоналу.
Гаррі та Меган хотіли зберегти його як свою резиденцію у Великій Британії, але були виселені королем у 2023 році, лише через кілька тижнів після публікації їдкої та викривальної книги Гаррі "Запасний".
Король Карл спершу хотів, щоб його брат Ендрю переїхав туди, але натомість обрав Сандрінгем.