27 червня, 14:47

"Ніби ніколи не існувало": з будинку, де жили принц Гаррі з Меган, приберуть геть усі згадки про них

Інсайдер розповів, як монархія стирає сліди "епохи Гаррі".

Джерело: Woman and Home

Нещодавно у мережі з'явилась нова історія: про котедж Фрогмор – колишній будинок Сассексів. Королівська експертка Емілі Ендрюс нагадала, що покійна королева Єлизавета подарувала цей будинок принцу Гаррі та Меган Маркл на весілля.

Усі очікували, що Сассекси переїдуть до Кенсінгтонського палацу - величезної будівлі, розділеної на квартири. Однак, як стало відомо, стосунки між принцом Вільямом і Гаррі настільки погіршилися, що жоден з братів не хотів жити по сусідству з іншим.

Тож на переобладнання котеджу Фрогмор, який раніше був розділений на п'ять квартир для персоналу, у 2019 році було витрачено 2,4 мільйона фунтів стерлінгів. І от, через три роки після того, як Сассекси звільнили маєток, будь-які сліди їхнього існування будуть знищені! Королівська влада, яка володіє нерухомістю від імені монарха, розглядає плани щодо скасування реконструкції та поділу будинку, щоб здавати його королівському персоналу.

Вільям і Гаррі не бажали бути сусідами / Getty Images

Гаррі та Меган хотіли зберегти його як свою резиденцію у Великій Британії, але були виселені королем у 2023 році, лише через кілька тижнів після публікації їдкої та викривальної книги Гаррі "Запасний".

Король Карл спершу хотів, щоб його брат Ендрю переїхав туди, але натомість обрав Сандрінгем.