Відома блогерка нагодувала собаку з тарілки в ресторані та розлютила мережу
Останнім часом заклади стають все більш дружніми до тварин, і це круто! Але іноді є межа..
Якщо ти пропустив цей скандал в тредсі, то зараз тобі усе розповімо. Відома блогерка Дарина Лопацак вирішила поділитися милим відео зі своїм пухнастим улюбленцем, але щось пішло не так. Дівчина опублікувала ролик, на якому її маленька собачка їсть просто з ресторанної тарілки на столі.
На самому відео Дарина залишила такий іронічний напис:
У мене ніколи не буде невихованих дітей. Також моя собака, якій залишилося тільки наср*ти мені на голову.
Звісно, така витівка миттєво викликала справжній шквал обурення та хейту. Користувачі мережі розділилися на два табори: одних шокувало порушення санітарних норм, а інших – безвідповідальне ставлення до здоров'я самої тваринки.
Люди наголошували, що ресторанна їжа зі спеціями може сильно нашкодити пухнастику. Фоловери масово почали писати гнівні коментарі на кшталт: "А потім ми їмо з таких тарілок".
Сама ж блогерка довго мовчати не стала і спробувала відбитися від хейтерів. На закиди про брудний посуд вона видала вельми дивну відповідь:
Не переживайте, тарілки після гостей не одразу несуть наступним людям.
Щодо самої страви в тарілці, Дарина запевнила, що нічого шкідливого там не було. Дівчина спробувала заспокоїти захисників тварин:
Я дуже рідко щось даю, огірок, морква буває на відео кефір, огірок, яйце, м'ясо, чомусь всі накинулись 🙃 хоча вона облизнула і все.
Втім, такі аргументи навряд чи переконали публіку, і палкі суперечки під відео не вщухають.
Нагадаємо, що Катерину Остапчук запідозрили в тому, що вона потайки стежить за Христиною Горняк і повторює за нею.