"Я ображаюся": Євген Пікалов вперше про звільнення акторок із Кварталу 95
Знаменитість також прокоментував, у яких стосунках зараз із Оленою Кравець.
Євген Пікалов неочікувано прокоментував масове звільнення з "Кварталу 95" акторок. І хоч Настя Оруджова, як й інші, попрощалася красиво, та все ж для Пікалова це болюче питання.
Стосунки з Оленою Кравець
Пікалов, який багато років працював і проводив безліч часу з Оленою Кравець, зізнався, що після її звільнення зі студії спілкування зведене до нуля. При цьому скандалів не було. Однак Євген зізнався, що йому шкода, що Олена прийняла такке рішення.
На самому початку повномасштабного вторгнення Олена пішла з "Кварталу 95" зовсім. Тут взагалі безконфліктно, тому що я дізнався, що Олена пішла, через годину. Мені дуже прикро, тому що вони всі йдуть в той момент, коли дійсно складно всім.
Масові звільнення з "Кварталу 95"
З приводу звільнення інших учасниць Пікалов, як не дивно, дав більшу волю емоціям. Він зауважив, що з усіма прощався мирно, однак кожне "бувай" для нього давалося складно.
Комік зізнався, що Квартал 95 - це більше, ніж робота, для нього, тож йому боляче від того, що для когось це просто сходинка чи проміжний етап.
Але як можна безконфліктно? Конфлікт всередині себе. Я ображаюся на це, тому що для мене "Квартал 95" – це головне в житті вже. Дуже погано, що це не їхнє, а просто якась сходинка. Але в нас гарні стосунки. Розходилися без крику і шуму.
Пікалов також зауважив, що, наприклад, "Тріо різні" могли б насправді поєднувати участ у Кварталі та роботу над власним шоу, яке вони зараз випускають.
Люкс також розповідав причину звільнення з "Кварталу 95" Ірини Сопонару.