Дженніфер Лопес вперше відверто розповіла про розлучення: "нема кого звинувачувати, крім себе"
Джей Ло зробила правильні висновки.

Джей Ло, нарешті, щаслива / Джерело: Getty Images
Історія кохання Дженніфер Лопес та Бена Аффлека захоплювала уяву десятиліттями. На жаль, вона завершилася після їхнього розлучення, яке було оформлено на початку 2025 року. Після розлучення і Джей Ло, і Бен, здавалося б, товаришували.
Жоден з них не розповідав про розставання. І от, нарешті, Джей Ло зважилась і розповіла про останні 5 років свого життя. Вона описує їх як "хаос" і скаже, що їй довелося усвідомити, що найперше, що їй потрібно, це розібратися в собі. Відновивши стосунки з Беном у 2021 році, Дженніфер розповіла: "Останні п'ять років були абсолютно бурхливими. Останні два роки були свого роду процесом зцілення від того потрясіння, під час якого я по-справжньому пізнала себе. Людина, якою я є сьогодні, настільки відрізняється від тієї, якою я була ще два роки тому, що це просто божевілля!".
Тепер я можу по-справжньому поглянути на своє життя, цінувати його таким, яким воно є, і те, що я для себе створила, і бути по-справжньому щасливою.
Дженніфер відверто визнала, що у важких життєвих ситуаціях провина була з обох сторін. Вона зізналася: "Моє життя вибухнуло в мене в голові. Це сталося через вибір, який я зробила, а також через те, що мені потрібно було багато змінити в собі, але я не розуміла і не усвідомлювала цього. Настає момент, коли все стає таким загадковим і неправильним, що ти просто сидиш на місці… Після мого останнього розлучення я просто сиділа і думала: "Я скасувала свій тур… Я просто подумала: тобі треба, чорт забирай, розібратися в собі. Що з тобою відбувається? Забудь про всіх інших. Тут нікого не звинувачувати, окрім тебе самої".
Нині у неї почався новий розділ життя - її близнюки йдуть до коледжу, а сама Дженніфер живе набагато краще, ніж 5 років тому. "Я побудувала свій маленький будинок мрії у куточку світу, я купила своїм дітям коней, у нас є стайні.
"Цілий рік люди кажуть мені: "О, діти їдуть до коледжу, це буде жахливо". Ні, це буде чудово. Я хочу, щоб вони вийшли туди і робили те, що хочуть. У них є мрії. Є речі, які вони хочуть робити".
Щодо того, чи може "порожнє гніздо" означати, що Джей Ло знову відкрита для побачень, то схоже, що ні. Принаймні, вона нікуди не поспішає.

