2 203Софія Бройтман

Матч Румунія — Україна завершився провалом нашої збірної, тому лови меми, які піднімуть настрій

Ну таке.

Збірна України проти Румунії / Джерело: Андрій Ющак

Збірна України зустрілася з командою Румунії у першому турі групового етапу Євро-2024. Першим здивуванням для багатьох українців став колір форми — синій. Та це був не єдиний сюрприз.

Відео дня

З перших же хвилин матчу румуни взяли контроль над футбольним полем. Вже за 30 хвилин вони забили нашій збірній перший гол. Вже на половині матчу українські спортсмени виглядали розгублено, а їхні спроби змінити хоч щось були, на думку юзерів, жалюгідними. Україна програла з рахунком 0:3.

Тепер користувачі мережі висміюють учасників збірної України, трансляцію, яка обірвалася на найбільш цікавому моменті, а також стриману реакцію радника Офісу президента Андрія Єрмака. Люкс зібрав найкращі меми.