324 1 хв

Ольга Фреймут вперше вийшла в люди з коханим

Фреймут і коханий

Ольга Фреймут вперше вийшла в люди з коханим

Ольга Фреймут вперше вийшла в люди з коханим

GoogleХочеш частіше бачити новини Люкса в стрічці? 🔎Підписатися в Google

Телеведуча Ольга Фреймут вперше засвітилася на людях з коханим чоловіком.

Пара відвідала коктейльну вечірку в бутіку Dolce&Gabbana.

З такого приводу Оля одягла сукню з нової колекції бренду вартістю 7000 євро. Генеральний продюсер "Нового каналу" Володимир Локотко і, за сумісництвом, коханий Фреймут, супроводжував її на цьому заході.

Це чи не перший спільний вихід пари на світський захід.

Дивіться також:

Оля Фреймут поділилась кумедним фото

Фреймут знялась у першій фотосесії після народження сина

Джерело: jetsetter

Шоубіз
Оля Фреймут
Оля Фреймут
Зіркова параСелебріті
Поділитись:
Новини партнерів

Каталог радіостанцій