"Сама б себе з'їла": 56-річна Ірина Білик приголомшила мережу яскравим луком та відвертим зізнанням
Ти тільки поглянь на цю розкішну жінку! Ірина Білик вкотре довела, що вік - це лише цифра в паспорті, а справжня привабливість починається зі здорової любові до себе.

Ірина Білик в новому яскравому образі / Джерело: bilyk_iryna
Наша улюблена попдіва Ірина Білик ніколи не боялася модних експериментів та завжди вміла створювати свій унікальний стиль. Цього разу 56-річна зірка виклала у своєму інстаграмі свіжі фотографії, які просто замилували мережу.
Ірина приміряла неймовірно яскраве та барвисте вбрання. А справжньою родзинкою цього образу стало розкішне традиційне намисто. Згодься, такий стильний етно-акцент надзвичайно личить співачці!
Проте головною темою обговорення став не лише красивий одяг. Знаменитість вирішила підняти надважливу тему жіночої самооцінки та залишила під світлинами дуже сміливий коментар.
Сама б себе з’їла, – грайливо зізналася артистка.
Білик впевнена, що захоплення власною зовнішністю не має жодного стосунку до зарозумілості. Навпаки, це свідчить про внутрішню гармонію та абсолютне прийняття своєї особистості.
І знаєте, мені здається, це дуже гарне відчуття для жінки, – мудро додала виконавиця.
Тож беремо приклад з нашої яскравої зірки, частіше милуємося собою у дзеркалі та не забуваємо робити собі приємні компліменти.
Нагадаємо, що Юрій Нікітін вперше зізнався, чому так і не повів Ірину Білик під вінець.
