"Соромно викликати прибиральницю": Оля Фреймут чесно про скромне життя в еміграції
Багаті теж плачуть.

Оля Фреймут / Джерело: freimutolia
Уже 4-й рік Ольга Фреймут разом із родиною проживає в Великій Британії. Каже, "вимушено" через вторгнення. В Україні вона залишила славу і звичний лакшері лайфстайл, тому в Лондоні все розпочала наново.
Її молодші діти ходять до місцевої школи, а вона веде заходи, організовані українцями за кордоном, дає майстер-класи, займається видавництвом.
За словами Фреймут, еміграція – набагато складніша, ніж може здаватися. Усі питання тепер вона вирішує самостійно, тому не може навіть розслабитися.
Крім того, Ольга не приховує, що сумує за безтурботним довоєнним солодким київським життям. Наприклад, зараз зірка мусить поєднувати домашні справи з роботою, хоча в Україні мала для цього помічників. Утім, Фреймут одразу додає: справа не в фінансовому стані родини.
Довоєнне життя у мене було Dolce Vita. Купа помічників. Я не думала про побут. Тепер я можу вести нараду у видавництві і варити борщ, і тим часом ще підлогу мити ногою. І не те, що мені шкода грошей на прибиральницю. Мені не шкода. Соромно кликати прибиральницю в такі невеликі апартаменти, – поділилася Ольга, чим розвіяла стереотип про свою правильність.
За словами Фреймут, у реальному житті вона геть не така правильна, як на екрані.
До слова, час від часу ведуча навідується й до України – до Києва та на малу батьківщину, на Львівщину. А не так давно Ольга показала, що сталося з її квартирою після одного з нічних обстрілів столиці.
