"Викличте дурку": виснажена Анна Трінчер показала, як виглядає після 10 годин запису пісні на студії
Бути співачкою - це не тільки красиві образи та купа фанів. Багато роботи залишається за кадром, і ми покажемо тобі це!

Анна Трінчер показала, як виглядає після 10 годин запису пісні на студії / Джерело: annatrincher_official
У своєму інстаграмі Аня Трінчер влаштувала для підписників справжній кумедний реаліті-серіал про те, як важко народжується її новий трек. Спочатку дівчина була сповнена ентузіазму, але з кожною годиною сили її стрімко покидали. Головне, що у співачки не пропав голос, як це часом буває.
На восьмій годині виснажливого процесу вона вже закривала обличчя руками, коротко підписавши кадр "8 година запису Маргарити". А вже зовсім скоро зізналася у своїх радикальних намірах: "9 година запису. Я іду вбивать".
Проте найсмішніше співачка залишила на фінал! Коли енергія впала до нуля, Трінчер показала себе максимально справжньою і без прикрас. Вона сфотографувала своє обличчя зблизька та дуже самоіронічно видала: "Це остання стадія. Нема сил. Є 2 підборіддя". Свій емоційний та фізичний стан красуня навіть порівняла з кумедною гумовою іграшкою у вигляді свинки, яку добряче сплющило від втоми.
Щоб усі ці зіркові страждання не були марними, артистка жартівливо пригрозила своїм прихильникам. Вона втомлено притиснулася до стіни і залишила дуже чітке послання: "Якщо ви не буду слухати цю пісню принаймні 2343 на секунду – я знайду кожного".
Цей шалений музичний марафон завершився аж о 23:15. Змучена, але, здається, задоволена результатом Аня фіналізувала свій робочий день епічною фразою: "Викличте дурку, ми закінчили". Тож тепер нам залишається тільки чекати на прем'єру, адже після таких старань це просто зобов'язаний бути стовідсотковий хіт!
Нагадаємо, що Анна Трінчер назвала артиста, який відмовився з нею співати.
