веб-камера
Звучало в ефірі
Відео новини
Макс Барських розповів про свої зіркові привілеї
12:07
Злата Огнєвіч зізналась, чому досі одна
19 березня, 19:33
Блогери з "Чоткого Паци" розповіли, скільки грошей заробив гурт "ВиС" з пародії на "505"
10 березня, 19:33
Анатолій Анатоліч розсекретив секс-фантазію, про яку мріє з дружиною
05 березня, 19:15
Надія Мейхер розповіла про пластичні операції
02 березня, 19:33
Акторка Таня Песик одягнула чужі колготи собі на голову
27 лютого, 19:33
Андрій Данилко зізнався, що мав роман з мамою Сердючки
25 лютого, 19:15
OMG: Оля Цибульська розповіла про секс у ліфті
20 лютого, 19:35
close

Atlas Weekend 2019 в Києві: хедлайнери, учасники, ціни

Події
09.07.2019, 09:33 1443
Читать новость на русском
переглянути галерею
Atlas Weekend 2019 хедлайнери і участники

Фестиваль Atlas Weekend 2019 кожного року дивує хедлайнерами, учасниками і просто драйвовими емоціями. Цього разу це буде ще крутіша вечірка, яка триватиме цілих 5 днів!

Вже п’ятий фестиваль Atlas Weekend 2019, який відбудеться з 9 по 14 липня на території ВДНГ, як завжди означатиме гарантовано яскраві емоції. Неймовірна фестивальна атмосфера, круті виконавці зі всього світу та драйвовий настрій зроблять свою справу і створять особливі моменти, які просто так не вирвеш з пам’яті.

Дивіться також: Все про спекотний фестиваль UPark 2019: учасники, розклад та вартість квитків​

Але хто став першими хедлайнерами та виконавцями (а їх склад справді крутий!) і все про найспекотніший фестиваль цього літа - читай на Люкс ФМ.

Ціна квитків на Atlas Weekend 2019

Абонемент на всі дні обійдеться в 3200 гривень, на три - 2100 гривень.

Вартість квитків-одноденок - 1350 гривень. А нічний абонемент на всі дні - 1000 гривень.

Хедлайнери Atlas Weekend 2019

The Chainsmokers

Максимально літній американський дует діджеїв, які з синглом #Selfie досягли шістнадцятої сходинки в американському Billboard Hot 100 приїдуть на столичний український фестиваль. А поки ти виспівуєш їх хіт Don't Let Me Down, знай, що The Chainsmokers просто ідеально підходять для фестивальної атмосфери.

Дивіться також: Atlas Weekend 2020: дата проведення та вартість квитків

Дивіться також: Atlas Weekend 2018: якими образами дивували гості музичного фестивалю

The Black Eyed Peas

16-кратні номінанти музичної нагороди “Греммі” та рекордсмени чарту Billboard просто не потребують представлення. Їхній хіт Pump It свого часу не на жарт розривав танцполи всього світу. А цього літа вони виступатимуть просто в Києві.

Liam Gallagher

Цей ексцентричний екс-вокаліст культового гурту Oasis приїде в Київ, щоб розірвати новим хітом Wall of Glass та дебютним сольним альбомом As You Were. До того ж, Ліам виконає старі композиції одного із найбільш успішних гуртів 90-х.

 

Учасники Atlas Weekend 2019

Michael Kiwanuka - британський соул-співак та гітарист.

A$AP Rocky - американський репер.

Один в каное - українській музичний інді-гурт, який вражає глибиною своїх пісень.

Tom Walker - британський співак, який працює в жанрах інді-поп.

Пошлая Молли - поп-панк-гурт з Харкова, який підкорює своїм драйвом та поведінкою.

Tom Odell - молодий англійський інді-співак.

Друга ріка - драйвовий україснкьий рок-гурт, який змусить тебе стрибати на танцполі, наче ненормального.

UNKLE - британський музичний проект, який виконує електронну музику та альтернативний рок.

Netta - ізраїльська співачка, яка своєю харизмою виборола перше місце на пісенному конкурсі "Євробачення-2018".

Our Last Night - американський пост-хардкор гурт, який також відомий не тільки своїми оригінальними піснями, але й каверами.

Bhad Bhabie - американська реп-виконавиця, яка прославилася завдяки віральному відео-мему, де вона каже "cash me outside".

The Hardkiss - український музичний гурт, який вже не вперше є гостем фестивалю.

ATB - німецький музикант, діджей та автор пісень, який прославився завдяки культовому хіту "9 PM".

Adept - шведський гурт, що виконує музику в стилі пост-хардкор.

Blawan - неординарний британський діджей.

Mike Cervello - виконавець, який працює в жанрі танцювальної та електронної музики.

Noisia - музичне тріо з Нідерландів, які грають в стилі драм-н-бейс, брейкбіт та нейрофанк.

Shahmen - цей хіп-хоп виконавець вже не вперше буде давати концерт в Україні.

Brazzaville - американський інді-гурт, що має назву на честь столиці Республіки Конго вражає глибиною.

Jinjer - український метал-гурт, який з'явився в Донецькій області приїде підкорювати любителів фестивального відпочинку.

АИГЕЛ - російський електронний хіп-хоп дует.

Вагоновожатые - український музичний електронік-рок гурт.

Space Of Variations - вінницький гурт, який грає в жанрі метал.

Little Big - провокаційний російський панк-рейв гурт, що привернув до себе увагу треком Skibidi.

Монеточка - російська співачка з оригінальним виконанням у жанрі поп-рок.

Ляпис-98 - гурт виконує пісні переважно в жанрі альтернативного року.

Порнофильмы - російські панк-рокери.

Karna - український рок-гурт, що родом із Івано-Франківська.

Нейромонах Феофан - таємничий російський виконавець, обличчя якого ніхто не бачив, стилізує музику під "довньоруський" драм-н-бейс.

Slander - американський DJ-дует здивує своїм унікальним звучанням.

Тараканы! - російська панк-рок гурт, що записав в 2014 році пісню українською мовою "Вулиця свободи".

TesseracT - британські виконавці, що грають в жанрі прогресивного металу.

Wiwek - нідерландський DJ з індійським корінням.

Regal - DJ, який грає в жанрі техно і дивує своїм унікальним стилем.

Signal - талановитий DJ, який ромить мікси в стилі драм-н-бейс.

Повний розклад виступів учасників на всі дні фестивалю:

9 липня

West Stage

ONUKA - 21.00 -22.30

EPOLETS - 17.45 - 18.30

LETAY - 16:30 - 17:15

East Stage

O.TORVALD - 21.00 - 22.30

KARNA - 19:00 - 20:00

TRANK - 17.45 - 18.30

NEREIS - 16.30 - 17.15

North Stage

YUKO - 20:00 - 21:00

[O] - 18:30 - 19:15

10 липня

Main Stage

BLACK EYED PEAS - 22:15 - 23:45

LITTLE BIG - 20:00 - 21:00

TATARKA - 20.00 - 21.00

NETTA - 18:30 - 18:55

MELOVIN - 17.00 - 17.45

West Stage

TOM ODELL - 21:00 - 22:30

TOM WALKER - 19:00 - 20:00

LATEXFAUNA - 17:45 - 18:30

East Stage

SKINDRED - 21.00 - 22.30

TESSERACT - 17:45 - 18:30

HEALTH - 17:45 - 18:30

STONED JESUS - 16.30 - 17.15

SCREAM INC. - 15:30 - 16:00

North Stage

DUB FX - 22:00 - 23:30

5'NIZZA - 20.00 - 21.00

MADEINTYO 18.30 - 19.15

DOG EAT DOG - 17:15 - 18:00

NIZKIZ - 16:15 - 16:45

Night Stage (East)

​STAGE ROCKERS - 23:30 - 00:30

ALEX M.O.R.P.H. - 00:30 - 01:30

ATB - 01:30 - 03:00

SAGAN - 03:00 - 04:00

JIMMY CLASH - 04:00 - 05:00

TRICKY GULLIVAN - 04:00 - 05:00

AVADOX - 05:00 - 06:00

Night Stage (Central)

​EWSEI - 23:00 - 00:00

TOKI TOI - 00:00 - 01:00

НЕЙРОМОНАХ ФЕОФАН - 01:00 - 02:30

ЧОРНІ БРОВИ & 25 КОП - 02:30 - 03:30

MADISON - 03:30 - 04:30

MIXMASTER GABBER - 04:30 - 05:30

 

11 липня

Main Stage

THE CHAINSMOKERS - 22:15 - 23:45

MATOMA - 18:15 - 19:15

West Stage

THE VACCINES - 21:00 - 22:30

EMIKA - 17.45 - 18.30

East Stage

FRANK IERO - 19:00 - 20:00

ТАРАКАНЫ! - 17:45 - 18:30

SUCH GOLD - 16:30 - 17:15

СТАНЦИЯ МИР - 15:30 - 16:00

North Stage

EVERLAST - 22.00 - 23.30

SHAHMEN - 18:30 - 19:15

КУРГАН & AGREGAT - 17:15 - 18:00

GIGAI - 16.15 - 16.45

Night Stage (East)

MARK DEVITE - 23:30 - 00:20

LEAT'EQ - 00:20 - 01:10

CYBORGS - 01:10 - 02:00

SLANDER - 02:00 - 03:00

BORGORE - 03:00 - 04:00

WANNA WAKE - 04:00 - 05:00

BA-BLOW - 05:00 - 06:00

12 липня

Main Stage

СПЛИН - 22:15 - 23:45

СЕРГІЙ БАБКІН - 20.00 - 21.00

West Stage

ОДИН В КАНОЕ - 19:00 - 20:00

MONARCHY - 17.45 - 18.30

East Stage

KORPIKLAANI - 21.00 - 22.30

ЛЯПИС-98 - 19:00 - 20:00

DETACH - 16:30 - 17:15

North Stage

UNKLE - 22:00 - 23:30

TÉLÉPOPMUSIK - 20:00 - 21:00

ВАГОНОВОЖАТЫЕ - 18:30 - 19:15

АИГЕЛ - 17:15 - 18:00

Night Stage (East)

​INCIPIENCE B2B B.KIND - 23:30 - 00:30

DERRICK - 00:30 - 01:30

DUB HEAD - 01:30 - 02:30

NOISIA - 02:30 - 03:30

SIGNAL - 03:30 - 04:45

PAN4EZ 04:45 - 06:00

Night Stage (Central)

PAN FEOFAN - 23.00 - 00.00

S.A.TWEEMAN - 00.00 - 01.00

BLAWAN - 01:00 - 04:00

REGAL - 04:00 - 06:00

13 липня

Main Stage

​A$AP ROCKY - 22:45 - 23:45

West Stage

HOOVERPHONIC - 21:00 - 22:30

МОНЕТОЧКА - 19:00 - 20:00

BRAZZAVILLE - 17:45 - 18:30

ЛЕРА ЯСКЕВИЧ - 16:30 - 17:15

ECHO MACHINE - 15:30 - 16:00

East Stage

OUR LAST NIGHT - 21:00 - 22:15

ADEPT - 19:00 - 20:00

BLACK PEAKS - 17:45 - 18:30

RAGE FOR ORDER - 16.30-17.15

SPACE OF VARIATIONS - 15:30 - 16:00

North Stage

TOMMY CASH - 22.00 - 23.30

ПОШЛАЯ МОЛЛИ - 20:00 - 21:00

INDT - 17.15 - 18.00

ТОНКА - 16.15 - 16.45

WAVEWALKRS - 15.15 - 15.45

Night Stage (East)

SEMPAI - 23:30 - 01:00

ZEBRA KATZ - 01:00 - 02:00

THE BUG - 02:00 - 03:30

MISS RED - 02:00 - 03:30

FLOWDAN - 02:00 - 03:30

SPEKULANT - 03:30 - 04:30

BAMBU - 04:30 - 06:00

TRIPPSY - 04:30 - 06:00

Night Stage (Central)

2CROOKS - 23:00 - 00:00

RETROAEROBICA - 00:00 - 00:45

SELECTA - 00:45 - 01:30

WIWEK - 01:30 - 02:30

MIKE CERVELLO - 02:30 - 03:30

CESQEAUX - 03:30 - 04:30

CALL 062 - 04:30 - 05:15

CHEROS- 05:15 - 06:00

14 липня

Main Stage

LIAM GALLAGHER - 22:15 - 23:45

THE HARDKISS - 20:00 - 21:00

ДРУГА РІКА - 18:15 - 19:15

BAHROMA - 17:00 - 17:45

West Stage

​MICHAEL KIWANUKA - 21:00 - 22:30

HÆLOS - 19:00 - 20:00

CHELOU - 17:45 - 18:30

TVORCHI - 16:30 - 17:15

​CITY OF PINES - 15:30 - 16:00

East Stage

THE SUBWAYS - 21:00 - 22:15

ПОРНОФИЛЬМЫ - 19:00 - 20:00

JINJER - 17:45 - 18:30

MEGAHERZ - 16.30 - 17.15

VELIKHAN - 15:30 - 16:00

North Stage

​BHAD BHABIE - 22:00 - 23:30

ALYONA ALYONA - 20:00 - 21:00

KYIVSTONER - 18:30 - 19:15

FREEL - 16:15 - 16:45

Night Stage (Central)

​DJ WISK - 23:00 - 00:00

CAPE COD - 00:00 - 01:00

IGOR SAMOSUD - 01:00 - 02:00

HYBRID THEORY - 02:00 - 03:00

WE ARE NUTS - 03:00 - 04:00

DEADLY HABITZ - 04:00 - 05:00

MALYAR - 05:00 - 06:00

Завантажуй нові стікери Люкс ФМ у


powered by lun.ua

Надіслати відгук