801 2 хв Софія Бройтман

Еліна Світоліна розплакалася, коли пройшла у чвертьфінал Вімблдону — дивись відео

Емоції зашкалюють.

Еліна Світоліна / Джерело: Getty Images

Тільки нещодавно ми раділи разом з Еліною Світоліною, яка пройшла у третьфінал Вімблдону, як тенісистка порадувала новою перемогою.

Відео дня

Еліна Світоліна перемогла китаянку Ван Сіньюй з рахунком 2:0 (6:2, 6:1) і пройшла у чвертьфінал найпрестижнішого тенісного турніру Вімблдон.

Цікаво, що на поле Світоліна вийшла з чорною стрічкою на формі. Вона зробила це в знак шани постраждалим від сьогоднішньої російської ракетної атаки українцям.

Сьогодні дуже складний день для українців, було нелегко фокусуватися на матчі, читаючи з самого ранку новини. Я рада, що зіграла добре і здобула перемогу. — прокоментувала гру Еліна.

Еліна Світоліна заплакала після перемоги і виходу у чвертьфінал турніру Вімблдон — відео

Раніше бурхливою реакцією відзначився португальський футболіст Кріштіану Роналду, який заплакав після перемоги своєї збірної на Євро-2024.