"Мені погано": Тарас Тополя вперше про те, як пережив розлучення
Допомога прийшла від дуже неочікуваної людини.

Тарас Тополя розкрив, як справився з емоціями після розлучення / Джерело: tarastopolia
Тарас Тополя уже почав говорити про плани на майбутнє в особистому житті. Зірка не відкидає можливості нових романів, однак ставить одну-єдину мову. Але так було не завжди. І хоч на публіку співак не виносив свої емоції, схоже, рішення колишньої дружини далося йому дуже непросто.
Зараз Тополя може спокійно говорити про той період, який для нього був справді складним. Водночас, як не дивно, з того стану допоміг йому викарапкатися всесвітньо відомий співак. Так, після співпраці з Боно між артистами зав'язалася дружні стосунки. І саме артист витягнув українську зірку з емоційного дна.
Ірландський музикант час від часу дзвонив, аби підтримати Тараса. Він щиро цікавився, як справи у нашої зірки. А Тополя своєю чергою казав, як є… А було все не дуже.
Я сказав, що погано. Кажу, ти дзвониш в такий період, коли мені погано. І він як психотерапевт мені, короче, виступав - так досить жорстко, але дієво.
Що саме йому казав зірка, Тополя не розкрив. Водночас він зізнався, що Боно для нього є радше наставником, ніж другом, який підтримує і його особисто, і всіх українців.
Тополя зізнався, що співпраця з музикантами U2 допомогла йому емоційно стабілізуватися. Спільна робота над піснею стала для нього важливим етапом відновлення.
До речі, Олена Тополя зізналася, що вже готова до нових стосунків.

