веб-камера
Звучало в ефірі
Відео новини
Дмитро Каднай вперше прокоментував роман із TAYANNA
09.12.2021, 18:33
Іван Дорн розповів, чому 14 років приховував дружину
02.12.2021, 18:33
«Отвєточка»: Слава Камінська про стосунки з Вікторією Смеюхою
25.11.2021, 18:33
TikTok не Ok: нове шоу на YouTube-каналі Люкс ФМ
23.11.2021, 13:33
"Я не блогер": Мішель Андраде про бойфренда, комплекси і те, чому не афішує особисте
18.11.2021, 18:33
"Було дивно": Еліна Світоліна розповіла, як знайомила батьків із чоловіком-французом
12.11.2021, 14:03
Сергій Танчинець розсекретив, скільки з собою носить грошей і кому подарує свою машину
07.09.2021, 12:33
Юля "Зайка" з "Холостяка" зізналася, чому влаштувала фальшиве весілля з Богданом Юсипчуком
31.08.2021, 18:17
close

Оскар 2021 - оголосили список номінантів

Кіно
15.03.2021, 15:35 1098
переглянути галерею
/uploads/media_news/2021/03/604f5d4d1c3ef424933225.jpg - фото 1
Оскар 2021 - номінанти | instagram

15 березня стало відомо, хто у 2021-му буде боротися за головну кінонагороду світу - Оскар. Ділимося з тобою переліком номінацій.

93-я церемонія нагородження премією Американської кіноакадемії Оскар вже має список кіноконкурентів. Номінантів на престижну нагороду назвало в прямому ефірі голлівудське зіркове подружжя - актриса і переможниця конкурсу Міс світу 2000 Пріянка Чопра та співак Нік Джонас.

Дивіться також: Стало відомо, як і де пройде церемонія нагородження "Оскар" в 2021 році

Оскар 2021 - номінанти:

Найкраща стрічка

  • «Земля кочівників» / Nomadland
  • «Манк» / Mank
  • «Суд над Чиказькою сімкою» / The Trial of Chicago 7
  • «Перспективна дівчина» / Promising Young Woman
  • «Батько» / The Father
  • «Звук металу» / Sound of Metal
  • «Іуди й Темний месія» / Judas and the Black Messiah
  • «Мінарі» / Minari

Найкращий режисер

  • Хлоя Чжао («Земля кочівників»)
  • Девід Фінчер («Манк»)
  • Емеральд Феннелл («Перспективна дівчина»)
  • Лі Айзек Чанг («Мінарі»)
  • Томас Вінтерберг («Ще по одній»)

Найкращий актор

  • Чадвік Боузман («Чорне дно Ма Рейні»)
  • Різ Ахмед («Звук металу»)
  • Ентоні Хопкінс («Батько»)
  • Ґарі Олдман («Манк»)
  • Стівен Ян («Мінарі»)

Найкраща акторка

  • Віола Девіс («Чорне дно Ма Рейні»)
  • Ванесса Кірбі («Частини жінки»)
  • Френсіс Макдорманд («Земля кочівників»)
  • Кері Малліґан («Перспективна дівчина»)
  • Ендра Дей («Сполучені Штати проти Біллі Холідей»)

Найкращий актор другого плану

  • Саша Барон Коен («Суд над Чиказькою сімкою»)
  • Даніель Калуя («Іуди й Темний месія»)
  • Леслі Одом-молодший («Одна ніч у Маямі»)
  • Пол Расі («Звук металу»)
  • Лакіт Стенфілд («Іуди й Темний месія»)

Найкраща акторка другого плану

  • Марія Бакалова («Борат: Наступний фільм»)
  • Ґленн Клоуз («Сільська елегія»)
  • Олівія Колман («Батько»)
  • Юн Ю Чжун («Мінарі»)
  • Аманда Сайфред («Манк»)

Найкращий оригінальний сценарій

  • «Суд над Чиказькою сімкою» / The Trial of Chicago 7
  • «Перспективна дівчина» / Promising Young Woman
  • «Іуди й Темний месія» / Judas and the Black Messiah
  • «Мінарі» / Minari
  • «Звук металу» / Sound of Metal

Найкращий адаптований сценарій

  • «Земля кочівників» / Nomadland
  • «Білий тигр» / White Tiger
  • «Батько» / The Father
  • «Одна ніч у Маямі» / One Night in Miami
  • «Борат: Наступний фільм» / Borat: Subsequent Moviefilm

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by The Academy (@theacademy)

 

Найкраща операторська робота

  • «Земля кочівників» / Nomadland
  • «Манк» / Mank
  • «Суд над Чиказькою сімкою» / The Trial of Chicago 7
  • «Новини з усього світу» / News of the World
  • «Звук металу» / Sound of Metal

Найкращий монтаж

  • «Земля кочівників» / Nomadland
  • «Суд над Чиказькою сімкою» / The Trial of Chicago 7
  • «Перспективна дівчина»
  • «Звук металу» / Sound of Metal
  • «Батько» / The Father

Найкращий анімаційний фільм

  • «Душа» / Soul
  • «Уперед» / Onward
  • «Вовча ватага» / Wolfwalkers
  • «Над місяцем» / Over the Moon
  • «Баранчик Шон: Фармагедон» / A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon

Найкращий закордонний фільм

  • «Ще по одній» (Данія)
  • «Життя попереду» (Італія)
  • «Кращі дні» / Better Days (Гонконг)
  • «Чоловік, що продав свою шкіру» / The Man Who Sold His Skin (Туніс)
  • Quo Vadis, Aida? (Боснія)

Найкращий документальний фільм

  • «Колектив» / The Collective
  • «Табір Кріп» / Crip Camp
  • «Агент кротів» / The Mole Agent
  • «Мій вчитель восьминіг» / My Octopus Teacher
  • «Час» / Time

Найкращий саундтрек

  • «Душа» / Soul
  • «Манк» / Mank
  • «П'ять солдатів» / Da Five Bloods
  • «Опівнічне небо» / The Midnight Sky
  • «Новини з усього світу» / News of the World

Найкраща пісня

  • «Суд над Чиказькою сімкою»
  • «Життя попереду» / The Life Ahead
  • «Одна ніч у Маямі» / One Night in Miami
  • «Євробачення: Історія вогняної саги» / Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga
  • «Іуди й Темний месія» / Judas and the Black Messiah

Найкращі візуальні ефекти

  • «Тенет» / Tenet
  • «Опівнічне небо» / The Midnight Sky
  • «Душа» / Soul
  • «Любов і монстри» / Love & Monsters
  • «Один і єдиний Іван» / The One and Only Ivan

Дивіться також: Переможці Греммі-2021: найкращі пісні та альбоми року