115 3 хв

Світоліна розгромила росіянку в другому колі Mubadala Citi DC: чи потиснула вона їй руку

Дивись відео моменту.

Еліна Світоліна / Джерело: Twitter

Перша ракетка України Еліна Світоліна у другому колі тенісного турніру Mubadala Citi DC Open, що триває у Вашингтоні (США), здобула переконливу перемогу над росіянкою Дарʼєю Касаткіною.

Відео дня

Світоліна розгромила суперницю "всуху" за підсумками двох сетів. Матч тривав 1 годину 36 хвилин і завершився з рахунком 6:2, 6:2.

Це була 8 зустріч Світоліної та Касаткіної. Українка перемогла у всіх.

Після матчу рукостискання не було. Світоліна привітала шанувальників на трибунах, подякувала їм та послала повітряні поцілунки.

Нагадаємо, 28-річна українська тенісистка Еліна Світоліна, обігравши першу ракетку світу Ігу Свьонтек з Польщі у чвертьфіналі Вімблдону, вийшла у півфінал і повторила особистий рекорд на турнірі. Правда, у півфіналі Вімблдона вона на жаль, програла чеській тенісистці Маркеті Вондроушовій у двох сетах — 6:3, 6:3.