веб-камера
Звучало в ефірі
Відео новини
Дмитро Каднай вперше прокоментував роман із TAYANNA
09.12.2021, 18:33
Іван Дорн розповів, чому 14 років приховував дружину
02.12.2021, 18:33
«Отвєточка»: Слава Камінська про стосунки з Вікторією Смеюхою
25.11.2021, 18:33
TikTok не Ok: нове шоу на YouTube-каналі Люкс ФМ
23.11.2021, 13:33
"Я не блогер": Мішель Андраде про бойфренда, комплекси і те, чому не афішує особисте
18.11.2021, 18:33
"Було дивно": Еліна Світоліна розповіла, як знайомила батьків із чоловіком-французом
12.11.2021, 14:03
Сергій Танчинець розсекретив, скільки з собою носить грошей і кому подарує свою машину
07.09.2021, 12:33
Юля "Зайка" з "Холостяка" зізналася, чому влаштувала фальшиве весілля з Богданом Юсипчуком
31.08.2021, 18:17
close

Тільки подивися, як голлівудські зірки провели Різдво

Селебріті
26.12.2019, 13:03 396
переглянути галерею
/uploads/media_news/2019/12/5e047997bbf28170635713.jpg - фото 1
Яке різноманіття | AP

Безумовно, Різдво – це сімейне свято, яке обов’язково потрібно провести у колі близьких та рідних. Саме так і вчинили голлівудські зірки, які поділилися в своєму Instagram милими сімейними листівками в новорічному стилі.

Однак, не всі знаменитості змогли провести Різдво з сім’єю – деякі з них відмітили свято на роботі або в теплих краях.

Дивіться також: Як українські зірки прикрасили ялинки до Нового року 2020

Наприклад, португальський футболіст Кріштіану Роналду вирішив поїхати на Різдво з коханою та дітьми в країну біля моря.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Cristiano Ronaldo (@cristiano)

А от американська актриса Єва Лонгорія поділилася милим різдвяним фото, на якому позує разом з чоловіком та сином поруч з Сантою.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Eva Longoria Baston (@evalongoria)

Виконавиця Майлі Сайрус провела Різдво в родинному колі, зібравши в одній компанії всіх родичів.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Miley Cyrus (@mileycyrus)

А дизайнер та бізнесвумен Вікторія Бекхем поділилася в соцмережі різдвяними фото чоловіка Девіда та їхніх чарівних діточок.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Victoria Beckham (@victoriabeckham)

 

Німецька супермодель та ведуча Гайді Клум провела Різдво з молодим чоловіком Томом, його рідним братом Біллом, своїми дітьми від попередніх стосунків та домашніми улюбленцями.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Heidi Klum (@heidiklum)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Heidi Klum (@heidiklum)

Дивіться також: Існує місто, де цілий рік Різдво – там живуть помічники Санти

Ну і ще трішки різдвяних фоточок з сімейного архіву знаменитостей.

Супермоделі Белла та Джіджі Хадід з мамою та братом Анваром.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Bella (@bellahadid)

А як тобі різдвяний поцілунок Дженніфер Лопес та Алекса Родрігеса?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Jennifer Lopez (@jlo)

Акторка та модель Мілла Йовович показала більше деталей.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Milla Jovovich (@millajovovich)

Голлівудська акторка Різ Візерспун не зраджує своїм традиціям. Тільки подивися, як виросли її діточки.

 

Антоніо Бандерас був романтиком на Різдво.

Мерая Кері розважалася з дітьми.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Mariah Carey (@mariahcarey)

А супермодель Наомі Кемпбелл вирішила виділитися, опублікувавши відверте фото в новорічному образі.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Naomi Campbell (@naomi)

Кайлі Дженнер святкувала Різдво з донечкою та колишнім бойфрендом Тревісом Скоттом.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Kylie ✨ (@kyliejenner)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Stormi Webster? (@stormiplanet)

Джастін Бібер з дружиною Хейлі провели Різдво у компанії родичів співака, що живуть в Канаді.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Justin Bieber (@justinbieber)

 

Ну а співачка Ріта Ора як завжди обрала відпочинок на морі.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений RITA ORA (@ritaora)