веб-камера
Звучало в ефірі
Відео новини
OMG: Євген Кошовий переспівав хіт "Охрана отмєна"
18:17
WOW: Ірина Горова розповіла про провал гурту «Время и Стекло»
Вчора, 18:03
Оце так: Чому чоловік Катерини Кухар поїхав від неї до Німеччини
15 травня, 11:47
Катерина Кухар розповіла, скільки заробляють балерини
14 травня, 18:03
Анатолій Анатоліч розповів, скільки грошей заробляє
10 травня, 13:03
Євген Кошовий розповів про свій перший мільйон
29 квітня, 13:17
Слава vs Таня: дізнайся, у кого на голові будуть розбиті яйця та розсипане борошно
25 квітня, 19:03
Це вам не жарти: Василь Вірастюк про конфлікт з Сергієм Притулою
23 квітня, 18:03
close

Золота Дзиґа 2018 - список номінантів

Кіно
26.03.2018, 13:56 560
Читать новость на русском
переглянути галерею
Золота Дзиґа 2018 - список номінантів

Друга національна кінопремія "Золота Дзиґа" в 2018 році відбудеться 20 квітня. Українська кіноакадемія оголосила повний список номінантів цього року. Читай перелік кандидатів на Люкс ФМ.

У 2018 році кінопремію "Золота Дзиґа" вручатимуть у 18 номінаціях. Серед них - 4 нові: "Найкращий художник із гриму", "Найкращий художник із костюмів", "Найкращий звукорежисер", а також "Вибір глядача".

Дивіться також: В трейлері нових "Фантастичних звірів" знайшли великий кіноляп

Ведучими другої національної кінопремії стануть Василіса Фролова і Ахтем Сеітаблаєв.

Нагорода за внесок у розвиток українського кіно отримає режисер, сценарист, педагог Вячеслав Криштофович.

Золота Дзиґа 2018 - список номінантів

Найкращий фільм:

  • "Dzidzio Контрабас", режисер Олег Борщевський
  • "Кіборги", режисер Ахтем Сеітаблаєв
  • "Припутні", режисер Аркадій Непиталюк
  • "Рівень чорного", режисер Валентин Васянович
  • "Стрімголов", режисер Марина Степанська

Найкращий короткометражний ігровий фільм:

  • "Бузок", режисер Катерина Горностай
  • "Випуск’97", режисер Павло Остріков
  • "Технічна перерва", режисер Філіп Сотниченко

Найкращий документальний фільм:

  • "Будинок "Слово", режисер Тарас Томенко
  • "Дельта", режисер Олександр Течинський
  • "Діксі Ленд", режисер Роман Бондарчук
  • "Манливий, Солодкий, Без Меж або Пісні і Танці про Смерть", режисер Тетяна Ходаківська

Найкращий анімаційний фільм:

  • "Лабіринт", режисери Олександр Колодій, Степан Коваль
  • "Причинна", режисер Андрій Щербак
  • "Хроніки одного міста", режисер Євген Сивокінь

Найкращий композитор:

  • Антон Байбаков ("Діксі Ленд", режисер Роман Бондарчук)
  • Алла Загайкевич ("Будинок "Слово", режисер Тарас Томенко)
  • Микита Моісєєв ("Стрімголов", режисер Марина Степанська)

Найкращий режисер-постановник:

  • Валентин Васянович ("Рівень чорного")
  • Сергій Лозниця ("Лагідна")
  • Аркадій Непиталюк ("Припутні")

Найкращий актор у головній ролі:

  • Вячеслав Довженко ("Кіборги", режисер Ахтем Сеітаблаєв)
  • Михайло Хома ("Dzidzio Контрабас", режисер Олег Борщевський)
  • Дмитро Хом'як ("Припутні", режисер Аркадій Непиталюк)

Найкраща акторка:

  • Даша Плахтій ("Стрімголов", режисер Марина Степанська)
  • Олена Узлюк ("Припутні", режисер Аркадій Непиталюк)
  • Лілія Яценко ("Чужа молитва", режисер Ахтем Сеітаблаєв)

Найкращий актор другого плану:

  • Віктор Жданов ("Кіборги", режисер Ахтем Сеітаблаєв)
  • Олег Мосійчук (Стрімголов", режисер Марина Степанська)
  • Яков Ткаченко ("Припутні", режисер Аркадій Непиталюк)

Найкраща акторка другого плану:

  • Римма Зюбіна ("Межа", режисер Петер Беб'як)
  • Ніна Набока ("Припутні", режисер Аркадій Непиталюк)
  • Лариса Руснак (Стрімголов", режисер Марина Степанська)

Найкращий оператор-постановник:

  • Валентин Васянович ("Рівень чорного", режисер Валентин Вясанович)
  • Юрій Король ("Кіборги", режисер Ахтем Сеітаблаєв)
  • Олександр Рощин ("Припутні", режисер Аркадій Непиталюк)

Найкращий художник-постановник:

  • Євгенія Лисецька ("Припутні", режисер Аркадій Непиталюк)
  • Владислав Одуденко ("Рівень чорного", режисер Валентин Вясанович)
  • Шевкет Сейдаметов ("Кіборги", режисер Ахтем Сеітаблаєв)

Найкращий сценарист:

  • Валентин Васянович ("Рівень чорного", режисер Валентин Вясанович)
  • Наталя Ворожбит ("Кіборги", режисер Ахтем Сеітаблаєв)
  • Сергій Лозниця ("Лагідна", режисер Сергій Лозниця)
  • Аркадій Непиталюк, Роман Горбик ("Припутні", режисер Аркадій Непиталюк)

Найкращий художник із гриму:

  • Тетяна Герлак ("Припутні", режисер Аркадій Непиталюк)
  • Олена Ходос (Стрімголов", режисер Марина Степанська)
  • Ліліана Хома ("Кіборги", режисер Ахтем Сеітаблаєв)

Найкращий художник із костюмів

  • Марина Коломієць ("Припутні", режисер Аркадій Непиталюк)
  • Надія Кудрявцева ("Кіборги", режисер Ахтем Сеітаблаєв)
  • Світлана Симонович ("Червоний, режисер Заза Буадзе)

Найкращий звукорежисер

  • Антон Бржестовський ("Кіборги", режисер Ахтем Сеітаблаєв)
  • Сергій Степанський (Стрімголов", режисер Марина Степанська)
  • Сергій Степанський ("Рівень чорного", режисер Валентин Вясанович)

Вибір глядача:

  • "Dzidzio Контрабас", режисер Олег Борщевський
  • "Ізі", режисер Андреа Маньяні
  • "Інфоголік", режисер Валентин Шпаков, Владислав Климчук
  • "Кіборги", режисер Ахтем Сеітаблаєв
  • "Межа", режисер Петер Беб'як
  • "Мир вашому дому", режисер Володимир Лерт
  • "Припутні", режисер Аркадій Непиталюк
  • "Сторожова застава", режисер Юрій Ковальов
  • "Червоний", режисер Заза Буадзе
  • "Чужа молитва", режисер Ахтем Сеітаблаєв

Приєднуйся до спільноти Люкс ФМ у


powered by lun.ua

Надіслати відгук