веб-камера
Звучало в ефірі
Відео новини
Розвінчуємо чутки: чи були стосунки у Дмитра Шурова із Земфірою?
30 липня, 18:33
Олег Винник розповів, чи ображається на те, що його фанаток називають вовчицями
24 липня, 11:47
OMG: Олег Винник зізнався, чому приховує своє особисте життя
23 липня, 18:33
Ксенія Мішина зізналася, чому вирішила стати першою «Холостячкою» країни
09 липня, 18:33
Новий випуск СЛАВА+: хто гість
02 липня, 18:33
Аня Трінчер розповіла, скільки заробляла у серіалі «Школа»
26 червня, 13:47
Григорій Решетник розповів, за що штрафують на проекті «Холостяк»
18 червня, 18:33
Jerry Hail розсекретила місце, де створила хіт "Охрана Отмєна"
16 червня, 10:17
close

Золота Дзиґа 2018 - переможці

Новини
21.04.2018, 09:31 592
Читать новость на русском
переглянути галерею
Золота Дзиґа 2018 - список переможців

Друга національна кінопремія "Золота Дзиґа" в 2018 році відбулася 20 квітня. Українська кіноакадемія назвала переможців цього року. Читай повний список лауреатів на Люкс ФМ.

У 2018 році кінопремію "Золота Дзиґа" вручили у 18 номінаціях. Серед них - 4 нові: "Найкращий художник із гриму", "Найкращий художник із костюмів", "Найкращий звукорежисер", а також "Вибір глядача".

Дивіться також: Номінанти премії "Золота жар-птиця": кому з артистів дістануться почесні статуетки

Ведучими другої національної кінопремії стали Василіса Фролова і Ахтем Сеітаблаєв.

Нагороду за внесок у розвиток українського кіно отримав режисер, сценарист, педагог Вячеслав Криштофович.

Золота Дзиґа 2018 - повний список переможців:

Найкращий фільм:

  • "Кіборги", режисер Ахтем Сеітаблаєв

Найкращий короткометражний ігровий фільм:

  • "Випуск’97", режисер Павло Остріков

Найкращий документальний фільм:

  • "Будинок "Слово", режисер Тарас Томенко

Найкращий анімаційний фільм:

  • "Причинна", режисер Андрій Щербак

Найкращий композитор:

  • Микита Мойсеєв ("Стрімголов", режисер Марина Степанська)

Найкращий режисер-постановник:

  • Сергій Лозниця ("Лагідна")

Найкращий актор у головній ролі:

  • Вячеслав Довженко ("Кіборги", режисер Ахтем Сеітаблаєв)

Найкраща акторка:

  • Даша Плахтій ("Стрімголов", режисер Марина Степанська)

Найкращий актор другого плану:

  • Віктор Жданов ("Кіборги", режисер Ахтем Сеітаблаєв)

Найкраща акторка другого плану:

  • Ніна Набока ("Припутні", режисер Аркадій Непиталюк)

Найкращий оператор-постановник:

  • Валентин Васянович ("Рівень чорного", режисер Валентин Вясанович)

Найкращий художник-постановник:

  • Шевкет Сейдаметов ("Кіборги", режисер Ахтем Сеітаблаєв)

Найкращий сценарист:

  • Наталя Ворожбит ("Кіборги", режисер Ахтем Сеітаблаєв)

Найкращий художник із гриму:

  • Ліліана Хома ("Кіборги", режисер Ахтем Сеітаблаєв)

Найкращий художник із костюмів

  • Світлана Симонович ("Червоний, режисер Заза Буадзе)

Найкращий звукорежисер

  • Сергій Степанський (Стрімголов", режисер Марина Степанська)

Вибір глядача:

  • "Dzidzio Контрабас", режисер Олег Борщевський

Завантажуй нові стікери Люкс ФМ у

Теги
Showbiz


Надіслати відгук